Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi, 1991 yılında bu yana, Kadın Sağlığı ve Doğum alanında çalışmaya başladığı sağlık sektöründe, bugün ilk günkü heyecanla tüm Kadın Sağlığı konuları, Gebelik ve Doğum, Tüp Bebek, Kürtaj, Estetik ve Cerrahi Onkoloji konularında 30 yılı aşkın tecrübesi ve uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Abacıoğlu, ülkemizde uluslararası standartlarda, yerel yasa ve yönetmeliklere ve Tıp Etiğine bağlı kalarak klinik hizmetleri sağlanması ve çalışmalar yapılmasında kadınlarımızın ihtiyacına uygun pratik ve profesyonel sağlık çözümleri sağlamayı hedef almıştır.

Visyonumuz

Kurulduğu günden bu yana kadın sağlığını ilgilendiren her tür medikal teknolojik yenilikleri, uygulamak için çabalayan Abacıoğlu, Medikal çalışmalarını bu yönde devam ettirmektedir.

Abacıoğlu, müşteri memnuniyetini, sürekli ve sürdürülebilir gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, yeni teknolojileri takip ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sağlık sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Abacıoğlu ana hedefi, temel sorumlulukları yerine getirmek, müşterilerine yenilikçi medikal teknoloji, ürünleri ve hizmetleri sunmak, kalitesini artırmak, güçlü marka ve kurumsal pozisyonunu korumak, ana hedefleri arasındadır.

Misyonumuz

Ülkemizde uluslararası standartlarda, ülkemizin yasa ve yönetmeliklerine ve Tıp Etiğine sadakatle bağlı kalarak kadın sağlığı konularında en güncel teknolojik ve bilgileri kullanarak hizmet sağlamak ve sağlık sektöründe kaliteyi geliştirmektir.

Bu kapsamda;

Yurtiçi ve yurtdışı sağlık sektöründe, kadın sağlığını korumayı amaçlayan ve tedavi sağlayan en üst düzeyde ve standartlardaki hizmet ve ürünleri hedef kitlemize sunmayı ve,

Sürekli ve dengeli bir şekilde büyümek, hizmet verdiğimiz kitlenin memnuniyetini ve sağlık sektöründen beklentilerini karşılarken yasa ve yönetmeliklere, çevreye ve topluma saygı göstermeyi amaçlıyoruz.

İlkelerimiz

  • Dürüstlük ve şeffaflık
  • Rakiplerimiz ve paydaşlarımızla olan ilişkilerimizde adil tutum
  • Taahhütlerimize bağlılık
  • Toptan kalite ve ürün & hizmet anlayışı ile hareket etmek
  • Sahip olduğu ortaklıkları geliştirmek için her geçen hizmet kalitesini artırmak
  • Müşterilerimize ve çalışanlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek
  • Gücü ve kapasitesini en üst düzeyde tutarak en iyi sonuçları almak ve bu amaçla çalışmak
  • Tüm ilişkilerimizde karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak
  • Yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.